• Güvenilir Tedarikçi
  • Kaliteli Ürün Teslimatı

Neden Moon Gıda ?

2009 yılında kurulan Moon Gıda Ambalaj yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır. Bunun yanı sıra bünyesine 2015 yılında toptan oyuncak sektörüne giriş yapmıştır. Piyasadaki arz talebini iyi şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması nedeniyle kendimizi sürekli yenileyen, en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve yıllar boyunca kurduğumuz ilişkilerle müşterilerimize maksimum faydalar sağlayan bir kuruluş olmaktan gurur duyuyoruz.

İnovasyonumuz ve detaylara gösterdiğimiz özen sayesinde, müşterilerimizle birlikte büyüdük ve müşterilerimize büyük katkı sağladık. Müşterilerimizin başarısı bizim başarımızdır. Türkiye yemek endüstrisinin bugün dünya çapında bir fenomen haline gelmesi ve gelişmesiyle birlikte her adımda onlarla birlikte olduk. Yeni trendler, zorluklar, fırsatlar ve yiyecek ve içecek sunma yolları ortaya çıktıkça, müşterilerimizin geleceğe başarılı bir şekilde geçmesine yardımcı olmaya kararlıyız.

Müşterilerimizden aldığımız güçle yarınlara umutla bakarak her geçen gün firmamızı yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemekteyiz.

İş Ortaklarımız