Biz Kimiz?

2009 yılında kurulan Moon Gıda Ambalaj, İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesinde Otel ve Restoranlara Gıda ve ambalaj ürünleri satış ve dağıtım hizmeti vermektedir. Yılların verdiği deneyim, yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır. Piyasadaki arz talebini iyi şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması nedeniyle kendimizi sürekli yenileyen, en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve yıllar boyunca kurduğumuz ilişkilerle müşterilerimize maksimum faydalar sağlayan bir kuruluş olmaktan gurur duyuyoruz.

İnovasyonumuz ve detaylara gösterdiğimiz özen sayesinde, müşterilerimizle birlikte büyüdük ve müşterilerimize büyük katkı sağladık. Müşterilerimizin başarısı bizim başarımızdır. Türkiye yemek endüstrisinin bugün dünya çapında bir fenomen haline gelmesi ve gelişmesiyle birlikte her adımda onlarla birlikte olduk. Yeni trendler, iştahlar, zorluklar, fırsatlar ve yiyecek ve içecek sunma yolları ortaya çıktıkça, müşterilerimizin geleceğe başarılı bir şekilde geçmesine yardımcı olmaya kararlıyız.

Müşterilerimizden aldığımız güçle yarınlara umutla bakarak her geçen gün firmamızı yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemekteyiz.

Biz Kimiz?

Hizmet Standartlarımız

Kaliteli Ürün 99
Hızlı Teslimat 99
Güvenilir Hizmet 99
Uygun Fiyat 99