Sıkça Sorular Sorular

Firma Ünvanı : Moon Gıda Ambalaj Malz. Teks. Plast. Kırtasiye Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.
Firma Adresi  :  Oruçreis Mh. Tekstilkent Cad. 10AA 103 Esenler İstanbul
Vergi Dairesi  :  ATIŞALANI
Vergi No           : 325 057 3907
Mersis No        :

Moon Gıda Ana sayfa altında bulunan “E-bülten aboneliği” nin yanında bulunan kutucuğu işaretleyerek fırsatlardan düzenli olarak haberdar olabilirsiniz. Bu sayede kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Abonelik sistemi tarafından gönderilen kampanya ve bilgilendirme maile giriş yaparak açılan ekranda, sayfanın altında bulunan “E-bülten aboneliği”nin yanında bulunan kutucukta ki işareti kaldırarak e-bülten aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Moon Gıda’ya ait genel kampanyaları / duyuruları Kampanyalar sayfasına giriş sağlayarak görebilirsiniz.

Sipariş oluşturabilmek için gerekli minimum tutar 100 Türk Lirası’dır.

Siparişiniz, siparis@moongida.com e-posta adresimize vermiş olduğunuz ürünleri firma çalışanlarımız tarafından toplanmakta ve sipariş ettiğiniz ürünlere göre ayrı ayrı poşetlenerek ya da kolilere yerleştirilerek hazırlanmaktadır.

Hayır, siparişinizi teslim alırken herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.

Siparişinizi oluşturmak için örnek sipariş formunu indirerek ilgili alanlara sipariş etmek istediğiniz ürün isim ya da markasını adet / kg cinsinden miktarlarını belirterek sipariş etmek istediğiniz ürünleri forma yazarak siparis@moongida.com e-posta adresimize göndermeniz yeterlidir.

Sipariş formunu mail gönderim işleminiz sonrasında 15 dakika içerisinde ilgili departman personeli tarafınıza geri dönüş sağlayarak göndermiş olduğunuz sipariş formu için tarafınızdan onay almak için telefon ya da e-posta adresinize onay bildirimi gönderilecektir.

Not: Onay verilmeyen siparişler depodan çıkışı olmayacaktır.

Siparişiniz onay alındıktan sonra 15 dakika içerisinde paketlenmektedir. Siparişiniz yola çıkmadan önce tarafınıza bildirim gönderilmektedir. Bu süre içerisinde siparişinizi hiçbir sorun yaşamadan kolayca iptal edebilirsiniz.
Siparişinizi güncellemek için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Önceden vermiş olduğunuz sipariş dağıtımı çıkmadığı takdirde yapmış olduğunuz güncelleme teslimat için diğer ürünlerinizin içerisine eklenmektedir. Dağıtıma çıkması durumunda yeni siparişiniz ertesi gün yapılmaktadır.
Sipariş formunda en alt kısmında not bölümüne sipariş ile alakalı notlar ekleyebilirsiniz.

Siparişiniz size ulaştığında irsaliye de yazan ürün yerine farklı bir ürün olması durumunda ürünü açmadan / kullanmadan / denemeden teslim eden personelimize ürünü geri iade ediniz ya da müşteri hizmetleri telefonumuzla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Moon Gıda’dan verdiğiniz siparişler adresinize teslim edildiğinde, teslim fişini imzaladıktan sonra ürünlerin ambalajında sorun olmasa bile, paketinizi açıp kontrol etmenizi öneririz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık varsa ya da ürünler hasar görmüş, deforme olmuşsa lütfen teslimat görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatıp bu konuda bizimle iletişime geçin. Aksi takdirde ürün iade yapılmamaktadır.

Yurtdışına gönderim maalesef şu anda yapılamamaktadır. İleride yapılması planlanmaktadır.
Sayfanın sağ üst kısmında bulunan arama alanın içindeki arama çubuğunu kullanarak ürün araması yapabilirsiniz. Ayrıca ürünler kısmına giriş yaparak aramak istediğiniz ürünleri inceleyebilirsiniz.

Evet, Hemen siparis@moongida.com mail adresimize e-posta göndererek siparişinizi oluşturabilirsiniz.